Wczoraj wpadł mi w oczy film, jak odkamienić ekspres DeLonghi Magnifica S. Link. Ponieważ mam taki sam, a dioda sygnalizująca konieczność odkamienienia świeciła już od kilkunastu dni, więc postanowiłem go odkamienić. Wszystko robiłem jak na filmie, ale z wylewki kawy nie poleciała ani jedna kropla, cały odkamieniacz wypływał przez dysze pary. Czy ktoś z szanownych użytkowników miał/ma tak samo? Czy mimo tego układ "kawowy" też się odkamienił? Dodam tylko, że odkamieniacz był w proszku i wcześniej rozpuściłem go w wodzie, przyrządzając 1 litr roztworu.
Ekspres normalnie robi kawę.
Ekspres normalnie robi kawę.