logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110 B – odkamienianie, odkamieniacz wypływa tylko przez dyszę pary

Pyzaczek 08 Mar 2026 08:59 255 2
REKLAMA
  • #1 21857022
    Pyzaczek
    Poziom 20  
    Posty: 1026
    Pomógł: 37
    Ocena: 108
    Wczoraj wpadł mi w oczy film, jak odkamienić ekspres DeLonghi Magnifica S. Link. Ponieważ mam taki sam, a dioda sygnalizująca konieczność odkamienienia świeciła już od kilkunastu dni, więc postanowiłem go odkamienić. Wszystko robiłem jak na filmie, ale z wylewki kawy nie poleciała ani jedna kropla, cały odkamieniacz wypływał przez dysze pary. Czy ktoś z szanownych użytkowników miał/ma tak samo? Czy mimo tego układ "kawowy" też się odkamienił? Dodam tylko, że odkamieniacz był w proszku i wcześniej rozpuściłem go w wodzie, przyrządzając 1 litr roztworu.
    Ekspres normalnie robi kawę.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 21857390
    arekb81
    Poziom 30  
    Posty: 1630
    Pomógł: 132
    Ocena: 737
    Jak masz stary ekspres, przynajmniej 6 lat, to leci tylko dyszą. W nowszych trochę dyszą i wylewkami.
  • #3 21857482
    Pyzaczek
    Poziom 20  
    Posty: 1026
    Pomógł: 37
    Ocena: 108
    Dziękuję arabek81. Mam stary ekspres.
REKLAMA