Cześć, mam problem z Władimirem T-25. Otóż w wakacje zostało w nim wymienione sprzęgło, ponieważ źle wysprzęglał i nie dało się wbić biegu bez zgrzytu. Po wymianie było całkiem spoko, chociaż nadal czasem czas pojawiały się zgrzyty, ale to było już zupełnie lepsze niż wcześniej. Ale teraz, po pół roku, zaś ma problemy z tym, że prawie każda zmiana biegu wiąże się z szarpnięciem i zgrzytem, rewers jeszcze jako tako całkiem dobrze wchodzi na małym gazie, ale żeby ten "główny bieg" zmienić to potrzebuję prawie przydusić traktor, aby nie zgrzytnął. I oto moje pytanie: co powinienem zrobić w takiej sytuacji?