Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

A4 airbag

firdy 25 Dec 2005 21:49 5319 16
    firdy
    Level 21  
    czy mozna wykasowac crasha przez złacze diagnostyczne czy trzeba rozbierac sterownik? audi jest z 97r wystrzelila pod. w fotelu kierowcy. mod. bosha 8......
    pozdrawiam
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    firdy
    Level 21  
    A teraz pytanie czym i gdzie to znalesc?
    User removed account
    User removed account  
    firdy
    Level 21  
    dobra ale czym ??
    stefano11
    Level 21  
    Tu tego programu nie znajdziesz
    firdy
    Level 21  
    A jak się nazywa ten program?
    Pozdrawiam
    grzestv
    Level 28  
    takim programem powinno pójść:
    Bosch Airbag reset tool by Gopel
    firdy
    Level 21  
    A czy po wykasowaniu błędów mogą wyszczelic poduchy. Szczeliła tylko jedna w fotelu kierowcy. Jakim rezystorem ją zastąpić? Czy można bez problemów mierzyć poduszki miernikiem cyfrowym? Przepraszam za takie głupie pytania ale to troche kosztuje .
    Pozdrawiam
    heniek_z
    Level 17  
    boczną poduchę kupisz max za 200zeta ale możesz ją zastąpić rezystorem 2,1 2,2 ohma po naprawie sensora poduchy będą działały
    firdy
    Level 21  
    I jeszcze jedno pytanko odnośnie kasowania tym programem czy warto sczytać i zapisać zawartość epromu czy tylko wykasować crascha
    Pozdrawiam
    Sady
    VIP Meritorious for electroda.pl
    firdy :arrow: Radze wpierw pouczyć się, albo udać się do jakiegoś zakładu.
    ninja2
    Level 15  
    grzestv wrote:
    takim programem powinno pójść:
    Bosch Airbag reset tool by Gopel

Posiadam sterownik 8D0 959 655 C (Airbag 7 BOSCH)
    moge tym programikiem odczytac eprom z poduchy? Programik ma taką opcję ale nie chce mi sie laczyć przez zlacze diagnostyczne. Czy on wymaga innego fejsa ?
    xwaldek1
    Level 20  
    takkk....specjalnego interfejsu BOSCH by GOPEL ........co sie tutaj dzieje....kiedyś były liczniki teraz AIR ....gdzie są moderatorzy.
    A pózniej an allegro ogłoszenia za 10 zeta wykonam wszystkie usługi.
    ninja2
    Level 15  
    Slyszalem to juz od Ciebie, ja zadaje pytanie bo mam problem, ty mnie o cos oskarzasz, moze sam to sprzedajesz i przez twoje odpowiedzi myslisz ze unikniesz konkurencji. Mam to gdzies, mam fajne auto i chce sie przekonac czy wszystko ok, a jesli ktos robi takie uslugi to napewno nie chałupniczym sprzetem ! ! !
    xwaldek1
    Level 20  
    ....wybacz ale nie zauważyłem w twym wątku 'wiedzy" i ty nie pytasz , ty chcesz żeby Ci powiedzieć , można pomóc naprowadzić , ale nie to czego Ty wymagasz , gdybyś sie zajmował na codzień tą techniką , nie było by takiego pytania.....ode mnie nie uzyskasz odpwiedzi jak wielu innych użytkowników na takie pytania , dlatego w tej dziedzinie jestem na zupełnie innym forum gdzie ludzie nie mający pojecia w tych tematach nie mają dotępu