logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Hikvision 8 MP 4 mm + PTZ 180° na wjazd 15 m od domu – czy układ kamer OK?

matiszak1 26 Mar 2026 10:01 129 1
  • #1 21870855
    matiszak1
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Część,
    Chciałem was prosić o opinię i porady odnośnie rozmieszczenia kamer. Domyślnie planuję wszędzie Hikvision 8 Mp 4 mm. Tylko z przodu to półkole to kamera PTZ 180 stopni na wjazd. Od wjazdu do domu jest 15 m.

    Rzut domu z pomarańczowymi łukami pokazującymi pola widzenia kamer wokół budynku
  • #2 21870933
    gradek83
    Poziom 43  
    Posty: 9104
    Pomógł: 929
    Ocena: 2093
    Ja bym to tak rozplanował plus ta twoja obrotowa kamera.
    Grunt aby kamery nawzajem na siebie nie patrzyły i w nocy nie raziły promiennikiem IR.


    Rzut domu z czerwonymi trójkątami i łukami pokazującymi kierunki oraz zasięgi kamer wokół budynku
REKLAMA