Cześć wszystkim, mam problemy z Reno trafic 1.9 dci 2004 rok. Auto nie chce odpalić na zimnym silniku, rozrusznik wcale nie kręci. Jak odpalę auto na pych, pochodzi trochę i się rozgrzeje, to pali od strzała. Gdzie może leżeć problem?
AI: Jak przekręcasz kluczyk na zimnym, to kontrolki świecą normalnie i słychać jakieś kliknięcie spod maski / z okolicy rozrusznika, czy jest kompletna cisza?
Nic się nie zmienia, kontrolki się świecą, nie ma żadnego cykania rozrusznika.
AI: Akumulator, klemy i masa były sprawdzane albo mierzone? Było coś ostatnio robione przy rozruszniku, instalacji albo stacyjce?
Wszystko jest tak jak powinno być
AI: Jak przekręcasz kluczyk na zimnym, to kontrolki świecą normalnie i słychać jakieś kliknięcie spod maski / z okolicy rozrusznika, czy jest kompletna cisza?
Nic się nie zmienia, kontrolki się świecą, nie ma żadnego cykania rozrusznika.
AI: Akumulator, klemy i masa były sprawdzane albo mierzone? Było coś ostatnio robione przy rozruszniku, instalacji albo stacyjce?
Wszystko jest tak jak powinno być