Panowie mam pytanie, posiadam instalację LPG od 9 lat Staga Qboxa.. Ostatnio zauważyłem, nie pyka mi przekaźnik przy braku gazu. Zawsze migała mi zielona kontrolka, a teraz zauważyłem brak pykania i świeci się czerwona i zielona kontrolka. Butla 71 L, gdzie zawsze robiłem 480-500 km, a teraz 425 km i taka sytuacja. Co się może dziać? Zatankowałem gaz, gdzie weszło 48.5 L, gdzie wchodzi normalnie 58-59 L 🙄