Witam!
Problem pojawił się po kilkunastu dniach sprawnego użytkowania instalacji.
Pewnego dnia po prostu w przycisku panel LED przestał wskazywać poziom nie zaświecając żadnej diody poza tą, która informuje, na jakim paliwie samochód pracuje. Podobnie się ma wizerunek tego przycisku w programie z tą różnicą, że pokazuje zaświeconą tylko czerwoną.
A sam hit polega na tym, że w zakładce ustawień bezproblemowo wyświetla się napięcie ze wskaźnika na wielozaworze i pokazuje 3,64V wahając się delikatnie podczas jazdy. Według progów, które ustaliłem, powinno oświecić trzy z czterech diód, ale tek się nie dzieje - zdjęcia poniżej. Czujnik na wielozaworze skonfigurowany na standardowy, ale nawet jeśli go zmieniam - nic to nie pomaga. Natomiast z doświadczenia wiem, że nawet jeśli ustawiłbym niewłaściwy, to MUSI świecić się chociaż jedna czerwona dioda rezerwy, a tu nic...
Miał może ktoś z Was taki, lub podobny przypadek? Być może to jest po prostu uwalony sterownik, ale wolałbym się upewnić, zanim wyślę go na reklamację.
Dodam jeszcze, że panel LED przechodzi test z programu bezproblemowo. W sensie, oświeca po kolei wszystkie jak należy.

Problem pojawił się po kilkunastu dniach sprawnego użytkowania instalacji.
Pewnego dnia po prostu w przycisku panel LED przestał wskazywać poziom nie zaświecając żadnej diody poza tą, która informuje, na jakim paliwie samochód pracuje. Podobnie się ma wizerunek tego przycisku w programie z tą różnicą, że pokazuje zaświeconą tylko czerwoną.
A sam hit polega na tym, że w zakładce ustawień bezproblemowo wyświetla się napięcie ze wskaźnika na wielozaworze i pokazuje 3,64V wahając się delikatnie podczas jazdy. Według progów, które ustaliłem, powinno oświecić trzy z czterech diód, ale tek się nie dzieje - zdjęcia poniżej. Czujnik na wielozaworze skonfigurowany na standardowy, ale nawet jeśli go zmieniam - nic to nie pomaga. Natomiast z doświadczenia wiem, że nawet jeśli ustawiłbym niewłaściwy, to MUSI świecić się chociaż jedna czerwona dioda rezerwy, a tu nic...
Miał może ktoś z Was taki, lub podobny przypadek? Być może to jest po prostu uwalony sterownik, ale wolałbym się upewnić, zanim wyślę go na reklamację.
Dodam jeszcze, że panel LED przechodzi test z programu bezproblemowo. W sensie, oświeca po kolei wszystkie jak należy.