Jak w 2.0 ecoblue ustawić koła zębate a szczególnie chodzi mi o kolo pompy wysokiego ciśnienia. Uszkodziły się te kasatory luzów między kołami.

Dodano po 3 [minuty]:
I jeszcze jedno pytanie, nowe idzie koło pompy wysokiego ciśnienia i to koło pośrednie do napędu paska, one obydwa nowe są zablokowane kołkami. Kiedy się je usuwa ?
Dodano po 3 [minuty]:
I jeszcze jedno pytanie, nowe idzie koło pompy wysokiego ciśnienia i to koło pośrednie do napędu paska, one obydwa nowe są zablokowane kołkami. Kiedy się je usuwa ?