Dzień dobry.
Czy w tym dziale, na forum są osoby, które podjęłyby się przelutowania baterii w robocie koszącym Stihl rmi 422. Dość leciwy, 6-7 letni robot... Jakieś tam filmiki są na YT i porady w sieci, jak to wygląda po rozbebeszeniu plastiku... Koszt Aku na Aliexpress jest niewielki... Miał ktoś z państwa do czynienia może z czymś takim? Może można zamontować mocniejsze baterie, ale czy nie ma kosiarka jakichś ograniczeń, żeby działało właściwie i dłużej? Albo namiary na jakieś serwisy, kto mógłby się podjąć czegoś takiego, co kosztowałoby mniej niż wymiana baterii? Jeśli niewłaściwy dział, to proszę o przeniesienie.
Czy w tym dziale, na forum są osoby, które podjęłyby się przelutowania baterii w robocie koszącym Stihl rmi 422. Dość leciwy, 6-7 letni robot... Jakieś tam filmiki są na YT i porady w sieci, jak to wygląda po rozbebeszeniu plastiku... Koszt Aku na Aliexpress jest niewielki... Miał ktoś z państwa do czynienia może z czymś takim? Może można zamontować mocniejsze baterie, ale czy nie ma kosiarka jakichś ograniczeń, żeby działało właściwie i dłużej? Albo namiary na jakieś serwisy, kto mógłby się podjąć czegoś takiego, co kosztowałoby mniej niż wymiana baterii? Jeśli niewłaściwy dział, to proszę o przeniesienie.