logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Dezamet 023 - kopniak ślizga się po remoncie, nie napędza wału korbowego

Kamil53324 11 Cze 2026 13:39 102 1
REKLAMA
  • #1 21919266
    Kamil53324
    Poziom 3  
    Posty: 81
    Ocena: 1
    Witam borykam się z problemem silnika dezamet 023 (romet ogar 205 2 biegowy polski silnik) problem polega na tym że robiłem kapitalke w nim i żecz jest taka że kopniak sie "ślizga" i bardzo słabo napędza wał korbowy linka jest nawet nie założona A i tak sie ślizga tarcze są nowe. Co może być problemem i jak go racjonalnie rozwiązać
  • REKLAMA
  • #2 21919393
    olekt2002
    Poziom 32  
    Posty: 1916
    Pomógł: 147
    Ocena: 507
    Jakim olejem zalany? Czy koszyczek się nie wypiął? W jakim stanie sprężyna? Czy prawidłowo złożone tarcze?

    Dodano po 14 [minuty]:

    Dezamet 023 - kopniak ślizga się po remoncie, nie napędza wału korbowego

    Dodano po 1 [minuty]:

    W sieci masz mnóstwo informacji w tym temacie, a samo sprzęgło jest prymitywne.W wieku 14 lat samodzielnie remontowałem Kadeta. Pozdrawiam.
REKLAMA