Witam, mam taki problem z silnikiem Dezamet 023 otóż zrobiłem mu kapitalny remont, nowe łożyska, uszczelniacze, wał i dużo innych części a po złożeniu całości chciałem sprawdzić czy wszystko działa i odpaliłem na chwilkę żeby zobaczyć a okazuje się że po wciśnięciu biegu pierwszego lub drugiego nie ma napędu, jeśli jest motor na stopkach to koło się kręci i teraz pytanie czy to może mieć związek z tym że nie wlałem oleju czy może coś ze sprzęgłem ? wydaje mi się że silnik raczej dobrze poskładałem proszę o jakieś wskazówki