Witam, kupiłem silnik do rometa dwubiegowy, okazało się że silnik jest w fatalnym stanie, palił jako tako lecz przy dodawaniu gazu przy średnich obrotach chwilowo się dusił. Kupiłem nowy zestaw naprawczy to jest: Cylinder 55ccm, wał, tłok 40 mm, 2 pierścienie, wszystkie nowe łożyska, nowe simmeringi, gaźnik k60b, nowe uszczelki, nowa fajka. Silnik ładnie trzyma wolne obroty, lecz problem jest nadal ten sam na średnich obrotach chwilowo się dusi. Co to może być wg was? Ja podejrzewał, że może być to wina cewki lub kondensatora. Co wy na to?