logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Romet Ogar 205 Dezamet 023 - Dławienie silnika na średnich obrotach, przyczyny?

slawek236 01 Lip 2014 20:33 5343 18
REKLAMA
  • #1 13759325
    slawek236
    Poziom 12  
    Posty: 109
    Ocena: 15
    Witam, kupiłem silnik do rometa dwubiegowy, okazało się że silnik jest w fatalnym stanie, palił jako tako lecz przy dodawaniu gazu przy średnich obrotach chwilowo się dusił. Kupiłem nowy zestaw naprawczy to jest: Cylinder 55ccm, wał, tłok 40 mm, 2 pierścienie, wszystkie nowe łożyska, nowe simmeringi, gaźnik k60b, nowe uszczelki, nowa fajka. Silnik ładnie trzyma wolne obroty, lecz problem jest nadal ten sam na średnich obrotach chwilowo się dusi. Co to może być wg was? Ja podejrzewał, że może być to wina cewki lub kondensatora. Co wy na to?
  • REKLAMA
  • #2 13759340
    robi1214
    Poziom 31  
    Posty: 1287
    Pomógł: 151
    Ocena: 868
    Popatrz czy nie iskrzy przerywacz, jeżeli tak to kondensator jest uszkodzony.
  • #3 13759350
    slawek236
    Poziom 12  
    Posty: 109
    Ocena: 15
    Ok jutro zobaczę i dam znać
  • REKLAMA
  • #4 13759559
    dabu
    Poziom 32  
    Posty: 2046
    Pomógł: 190
    Ocena: 695
    A tak podstawowa sprawa jak regulacja zapłonu?
  • REKLAMA
  • #5 13759578
    slawek236
    Poziom 12  
    Posty: 109
    Ocena: 15
    Regulowałem już kilkukrotnie, tylko w jednej pozycji dobrze odpala i chodzi, tylko te dziwne zaburzenie w czasie wchodzenia na średnie obroty, myślę że ustawienie zapłonu można wykluczyć, ale nigdy nie wiadomo.
  • #6 13760717
    bartosz789
    Poziom 30  
    Posty: 1955
    Pomógł: 92
    Ocena: 381
    slawek236 napisał:
    Regulowałem już kilkukrotnie, tylko w jednej pozycji dobrze odpala i chodzi,

    Ustawiałeś na "oko" ? W jednej pozycji, tzn. jaka wartość [mm] przed GMP ?
    Ile wynosi przerwa na przerywaczu?
  • #7 13769862
    tygrysek93
    Poziom 12  
    Posty: 143
    Pomógł: 2
    Ocena: 40
    sprawdź świece. iskra może być a świeca może głupieć
  • REKLAMA
  • #8 13776892
    Sokolfans12
    Poziom 9  
    Posty: 54
    Pomógł: 1
    Ocena: 74
    A może wina jest w dyszy na gaźniku? Dostaje za dużo powietrza i wtedy się dusi?
  • #9 13776949
    tygrysek93
    Poziom 12  
    Posty: 143
    Pomógł: 2
    Ocena: 40
    najpierw musisz buć pewny podstaw. sprawdź kilka świec a później kondensator
  • #10 13801921
    slawek236
    Poziom 12  
    Posty: 109
    Ocena: 15
    Kupiłem nowy kondensator i dalej to samo. Zapłon ustawilem 3mm przed gmp 0,4 mm przerwa na platynkach. Pozyczylem stary gaznik polski i działa bardzo dobrze, bez problemów, także mam teraz do was pytanie, co może być nie tak z nowym gaznikiem?
  • #12 13801935
    slawek236
    Poziom 12  
    Posty: 109
    Ocena: 15
    Kurcze, szkoda trochę bo dałem za niego z przesyłka 70 zł , pewnie odesłać go do sprzedawcy będzie pproblem , a sprzedac go też teraz ciężko
  • #13 13801977
    hevet2
    Poziom 32  
    Posty: 1401
    Pomógł: 216
    Ocena: 618
    Jeśli masz zaprzyjaźnionego mechanika to mu go pokaż może coś zaradzi. Temat jest do ogarnięcia ale i tak trzeba mieć używkę na dawcę części.
  • #14 13801992
    tygrysek93
    Poziom 12  
    Posty: 143
    Pomógł: 2
    Ocena: 40
    pewnie z którąś dysza jest problem bo nie dostaje na tyle paliwa ile potrzebuje przy wyższych obrotach
  • #15 13801994
    slawek236
    Poziom 12  
    Posty: 109
    Ocena: 15
    Tzn wujek mi pomaga robić komarka a on jest mechanikiem, sprawdzał ten gaznik już pare razy , czyścil wszystkie kanały i już go szlag trafia, trudno chyba będę musiał podskoczyc do kumpla on ma dużo części może jakis polski gaznik sprzeda mi za parę groszy

    Dodano po 2 [minuty]:

    możliwe ze dysza tylko tam jest jedna dysza, czytałem już wczesniej zanim kupiłem ten gaznik że na większej pojemności powinno być ok, myślicie ze da rade kupić inna dysze?
  • #16 13802006
    hevet2
    Poziom 32  
    Posty: 1401
    Pomógł: 216
    Ocena: 618
    Najlepsze wyjście poszukaj oryginału, tam potrafią być źle powiercone kanały itp. czyli jak wcześniej pisałem temat trudny. A ten złom próbuj reklamować musi Ci wymienić jeśli kupowałeś w sklepie.
  • #17 13836006
    slawek236
    Poziom 12  
    Posty: 109
    Ocena: 15
    Witam Was Panowie. Gaźnik nie da rady reklamować, ponieważ potrzeba pieczątki jakiegoś serwisu że to niby serwis go przykręcał, a nie ja więc lipa, a nie mam żadnych mechaników znajomych, by mi takie coś wystawili, mam okazję sprzedać go za 35 zł. Jak myślicie warto go sprzedać i kupić od kogoś oryginał?
  • #18 13836482
    tygrysek93
    Poziom 12  
    Posty: 143
    Pomógł: 2
    Ocena: 40
    no pewnie że tak. polski oryginał to oryginał a nie jakieś chińskie dziadostwo. a jak już będziesz kupował np używkę to załóż i sprawdź najpierw jak działa jeśli masz taka możliwość
  • #19 14352195
    slawek236
    Poziom 12  
    Posty: 109
    Ocena: 15
    Oryginalny gaźnik załatwia sprawę. Dziękuję za pomoc

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłosił problem z silnikiem Romet Ogar 205, który dusi się na średnich obrotach mimo wymiany wielu komponentów, w tym cylindra, wału, tłoka, łożysk, simmeringów oraz gaźnika K60B. Po kilku próbach regulacji zapłonu i wymianie kondensatora, problem nadal występuje. Użytkownik zauważył, że stary gaźnik działa poprawnie, co sugeruje, że nowy gaźnik może być wadliwy. Uczestnicy dyskusji sugerują sprawdzenie iskry, regulację zapłonu, stan świec oraz dyszy w gaźniku. Wskazują również na możliwość zakupu oryginalnego gaźnika, aby uniknąć problemów z chińskimi zamiennikami.
REKLAMA