Mam transformator z uzwojeniem wtórnym 18V z odczepem na 9V i moje pytanie brzmi ,co się stanie jeżeli podłączę te uzwojenia (czyli początek uzwojenia jako "zero" odczep jako faza 9V a drugi koniec uzwojenia jako faza 18V )do PCB która dostawała takie napięcia tylko z osobnych uzwojeń. Czy nie będę musiał dowijać uzwojenia na 9V.??
Czy na tej PCB te dwa zasilania 9V i 18V miały wspólne „zero”/masę, czy były z dwóch całkowicie odseparowanych uzwojeń?
tak na PCB jest wspólna masa
Masz schemat albo zdjęcie opisu wejść zasilania na PCB oraz parametry transformatora (prąd/moc dla 18V i odczepu 9V)?
oba napięcia mają po 1A w opisie
Dodano po 3 [minuty]:
w opisie transformatora jest napisane że oba uzwojenia 9 i 18V mają po 1A i tak to osobne uzwojenia
Czy na tej PCB te dwa zasilania 9V i 18V miały wspólne „zero”/masę, czy były z dwóch całkowicie odseparowanych uzwojeń?
tak na PCB jest wspólna masa
Masz schemat albo zdjęcie opisu wejść zasilania na PCB oraz parametry transformatora (prąd/moc dla 18V i odczepu 9V)?
oba napięcia mają po 1A w opisie
Dodano po 3 [minuty]:
w opisie transformatora jest napisane że oba uzwojenia 9 i 18V mają po 1A i tak to osobne uzwojenia