Mam problem z podłączeniem urządzenia do Wi-Fi za pośrednictwem klienta AP (samo urządzenie ma tylko ethernet).
Od lat korzystam w takich przypadkach z klientów Wi-Fi: TP-Link TL-WR802N oraz TL-WR902AC.
Zdarzało się, że TL-WR802N nie widział sieci Wi-Fi przy próbie konfiguracji jako klient, ale z TL-WR902AC przez lata korzystania i dziesiątki zainstalowanych egzemplarzy problem NIGDY nie wystąpił - po konfiguracji całość łączyła się do Wi-Fi.
I tak było aż do dzisiaj. ;-)
U klienta mam sieć Wi-Fi o nazwie "NAZWA SIECI" - ze spacją w środku.
- Na komputerach z Win 10 i na MacBooku z M4 działa całość bez problemu.
- Na telefonie z Androidem działa.
- Na telefonie z iOS działa.
- Na starym urządzeniu z wbudowanym Wi-Fi (Ricoh IM 2702) działało.
Dzisiaj podłączałem inne urządzenie (bez wbudowanego Wi-Fi) i jak zawsze chciałem je podłączyć klientem AP - zarówno TL-WR802N i TL-WR902AC nie widziały tej sieci...
Ktoś wie jak to ugryźć?
Już planuje zorganizowanie jakiś innych 2-3 AP i przetestowanie.
Router u klienta to Drytec.
Od lat korzystam w takich przypadkach z klientów Wi-Fi: TP-Link TL-WR802N oraz TL-WR902AC.
Zdarzało się, że TL-WR802N nie widział sieci Wi-Fi przy próbie konfiguracji jako klient, ale z TL-WR902AC przez lata korzystania i dziesiątki zainstalowanych egzemplarzy problem NIGDY nie wystąpił - po konfiguracji całość łączyła się do Wi-Fi.
I tak było aż do dzisiaj. ;-)
U klienta mam sieć Wi-Fi o nazwie "NAZWA SIECI" - ze spacją w środku.
- Na komputerach z Win 10 i na MacBooku z M4 działa całość bez problemu.
- Na telefonie z Androidem działa.
- Na telefonie z iOS działa.
- Na starym urządzeniu z wbudowanym Wi-Fi (Ricoh IM 2702) działało.
Dzisiaj podłączałem inne urządzenie (bez wbudowanego Wi-Fi) i jak zawsze chciałem je podłączyć klientem AP - zarówno TL-WR802N i TL-WR902AC nie widziały tej sieci...
Ktoś wie jak to ugryźć?
Już planuje zorganizowanie jakiś innych 2-3 AP i przetestowanie.
Router u klienta to Drytec.