Philips 20PHH4109/88 oparty na platformie (chassis) TPN14.1E LA.
Opis problemu. Telewizor załącza się wyświetla sie logo Philips po czym nie ładuje sie dalej tylko czarny ekran, co kilkaminut restartuje sie znowu logo czarny ekran i tak w kółko. Prawdopodobnie wina lezy po stronie oprogramowania. Próbowałem wgrać soft z oficjalnej strony Philips, przez pendrive, niestety telewizor nie wczutuje softa. Próbowalem na rózne sposoby - zmiany nazw plików. Bezskutecznie.
W jednym z wątków natrafilen na informacje, że soft o nr. TPN141E10.3.20.128_upgrade_loader.pkg.zip załatwi sprawę, niestety nigdzie nie moge go pobrać. Wszystkie linki dostępne na forum wygasly. Ma ktoś może ten soft i mógłby mi go udostępnić ? Lub jakiś inny, który rozwiązuje problem z restartujacym się softem w telewizorze ? Pozdrawiam.
Opis problemu. Telewizor załącza się wyświetla sie logo Philips po czym nie ładuje sie dalej tylko czarny ekran, co kilkaminut restartuje sie znowu logo czarny ekran i tak w kółko. Prawdopodobnie wina lezy po stronie oprogramowania. Próbowałem wgrać soft z oficjalnej strony Philips, przez pendrive, niestety telewizor nie wczutuje softa. Próbowalem na rózne sposoby - zmiany nazw plików. Bezskutecznie.
W jednym z wątków natrafilen na informacje, że soft o nr. TPN141E10.3.20.128_upgrade_loader.pkg.zip załatwi sprawę, niestety nigdzie nie moge go pobrać. Wszystkie linki dostępne na forum wygasly. Ma ktoś może ten soft i mógłby mi go udostępnić ? Lub jakiś inny, który rozwiązuje problem z restartujacym się softem w telewizorze ? Pozdrawiam.