Witam, mam napęd do bramy garażowej Mido 600, pękła sprężyna, po naprawie napęd programuję i robi test, potem można uruchomić z pilota albo z przełącznika, ale tylko raz, potem cisza, nic nie działa, na wyświetlaczu też pokazuje aktualną pozycję bramy.
Czy po tym jednym uruchomieniu napęd pokazuje jakiś błąd, kod na wyświetlaczu albo miga jakaś dioda? Jeśli tak, to jaki dokładnie komunikat/kod?
Nie, napęd nie pokazuje żadnego błędu.
Czy po odpięciu napędu brama chodzi lekko ręcznie i zatrzymuje się w połowie bez opadania/podnoszenia, czyli czy sprężyna jest dobrze wyregulowana?
Tak, po odpięciu brama chodzi lekko, nic się nie blokuje.
Czy po tym jednym uruchomieniu napęd pokazuje jakiś błąd, kod na wyświetlaczu albo miga jakaś dioda? Jeśli tak, to jaki dokładnie komunikat/kod?
Nie, napęd nie pokazuje żadnego błędu.
Czy po odpięciu napędu brama chodzi lekko ręcznie i zatrzymuje się w połowie bez opadania/podnoszenia, czyli czy sprężyna jest dobrze wyregulowana?
Tak, po odpięciu brama chodzi lekko, nic się nie blokuje.
Moderowany przez Felini:3.1.12. Publikowanie tych samych lub bardzo podobnych informacji w wielu działach forum.