Czy warto na chwilę obecną inwestować w RTX 5080 ASTRAL
Zależy mi na wydajności większej niż 9070XT
Zależy mi na wydajności większej niż 9070XT
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamqrek1 napisał:Oczywiście że nie warto. Chyba że pieniądze nie są dla ciebie jakoś istotne i zależy ci bardzo na lepszej wydajności w ray tracingu
Kasek21 napisał:20-25% to jest w rastrze.
Z RT/PT masz ponad 50%, szczególnie w 4K.
Czy warto to przejrzyj testy i zdecyduj, bo w różnych grach jest różnie. Nowych generacji kart czy to od NVidii, czy AMD i tak nie będzie przez najbliższe 2 lata.
Więc przez ten okres nic szybszego nie kupisz - chyba, że wydasz ~16-17k zł. na RTX5090 xD