Witam serdecznie. Proszę Panów ma dylemat. Od pewnego czasu gdy włożę płytę do stacji CD ( mam stację dołączaną do komputera, bo mój komputer nie ma stacji CD ) zaczyta czytać a po chwili przestaje i znika ikona CD z Ten komputer. Nie mogę grać żadnej muzyki z CD. Co to oznacza ? Nawet tych oryginalnych nie mówiąc już o nagranych nie tak dawno na tej właśnie stacji. A jeśli wjadę na skrót stacji na pulpicie i nacisnę to widnieje informacja że ten skrót zostało przeniesione i nie będzie można odczytać informacji. Jeśłi wyjmę wtyczkę i włożę to ukaże się ikona CD ale jak zrobię odtwórz utwory to pojawiają się w Winampie ale automatycznie ikona CD znika i przestaje grać. Odinstalowałem Winampa bo myślałem że to on i zacząłem odtwarzać w Media Player Clasik , ale dźwięk pływa. Zainstalowałem Winampa ze strony producenta to gdy zrobię Winampa na belce to nie ma oryginalnej ikony tylko jest biały prostokącik. Co prawda w Playerze gra ale już pisałem jak. Nie wiem od czego zależy ikona na pulpicie od ikony na pasku. No niestety, Po restarcie komputera ukazuje się ikona CD ale jak zrobię odtwórz ( w Winampie ) to zaczyna grać, aby po chwili utwór zamilkł bo zniknęła ikona CD. Przysięgam że nic nie ruszałem, dawno nie odtwarzałem w Winampie ale to nie ma nic do rzeczy. Muzyka odtwarzana w Playerze odtwarza się normalnie mogę z niego wychodzić , mogę włączać inną i nic się nie dzieje. Może polecicie mi jakiś dobry odtwarzacz muzyki. Taki żeby nie znikała ikona CD ? Wszedłem ( nie wiem dlaczego ) w program Defragmentacji chociaż nigdy nie defragmentuję dysku SSD i widzę po raz pierwszy taki wpis "\\?Volume(746a2d3-1ba6-11f1-9021-806e6f6e6963)\ " Nie wiem co to oznacza ale nigdy go nie widziałem. Przeskanowałem dysk programem Bit Defender oraz wbudowanym i nic nie wykryło. Chcę zaznaczyć że mam Windows !!