Niestety, ale mój stary, ale dobry telewizorek, który ma już swoje 17 lat zaczyna sie psuć. Mam dylemat jaki telewizor kupić. Chciałbym kupić 29 cali lub większy, lecz nie chce panoramy. Jestem ograniczony kwotą za jaką mogę nabyć telewizor jest to jakieś 1400 zł. Jestem zainteresowany Daewoo DTH-29U3K. Czy mógłby mi ktoś doradzić czy opłaca sie kupić ten model a jeżeli jakiś inny to jaki konkretnie?? Ma ktoś może strone sklepu z tradycyjnymi telewizorami toshiby ?? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.