Witam. Radio jak w temacie.Nie chce zatrzymywac sie na stacjach a na manualu gra tylko na tych z najmocniejszym sygnalem i to cicho.Jednym slowem problem z odbiorem FM.Przelutowalem juz glowke ale rezultatu brak.Glowica ma 8V.Czy spotkal sie ktos z czyms podobnym?Czyzby wsad polecial?(Nie mam bina do niego).Pozdrawiam i prosze o pomoc.