Witam, mam kilka problemów z radiem
jakis czas temu byl sciagany kod. koles w serwicie RTV powiedzial ze jest uszkodzona pamiec i wsadzil mi nowa kosc. radio nie mialo wogole kodu. prez jakis czas wszystko było bardzo dobrze, radio gralo pieknie, i bylem zadowolony. az nagle ktoregos pieknego dnia, wlaczam radio i widze na wyswietlaczu napis DEMO MODE. nie wiedzialem co to jest i tak zostawilem, wtedy jedyne co mi przeszkadzalo to tylko brak pamieci na ustawienia glosnikow (Przód-Tył/ Lewo Prawo) dalo sie zyc. natomiast ostatnio, radio chyba calkiem padlo. prawie nic nie dziala... nie da sie przyglaszac/przyciszac, nie dzialaja niektore przyciski, wlaczajac radio samo mi sie ustawia na fale MW, nie da sie przejsc na FM i nie moge sluichac radia. Plyta gra ok. teraz mam w radiu 2 poziomy glosnosci. glosno (po wlaczoneiu) i cicho po MUTE. czegoto moze byc przyczyna?? rozebralem radio i osobiscie na sciezkach nie widze nic dziwnego, zimnych lutów tez raczej nie ma. POMOZECIE???? Prosze. moze da sie to jakos naprawic.