zamiarzam zbudowac sobie kolumny 3-way (8 ohm) parte na przetwornikach tonsila gdwk 10/80/7, gdm 10/80/2 oraz gdn 20/80/2,
jednak ten ostatni kosztuje kolo 140 zl i zastanawiam sie czy nie ma jakiejs tanszej alternatywy. bralem pod uwage stx gdn 22/120/8 ale czy bedzie pasowal do wysokiego i sredniego tonsila? stx maja gorsze spl i qts. moze cos tesli - jednak w nich sie pogubilem.
prosze szanownych forumowiczow o pomoc w tej kwestii.
jednak ten ostatni kosztuje kolo 140 zl i zastanawiam sie czy nie ma jakiejs tanszej alternatywy. bralem pod uwage stx gdn 22/120/8 ale czy bedzie pasowal do wysokiego i sredniego tonsila? stx maja gorsze spl i qts. moze cos tesli - jednak w nich sie pogubilem.
prosze szanownych forumowiczow o pomoc w tej kwestii.