Hi.
Wczoraj zrobiłem formata, zainstalowałem nowe GG i... przeraziłem się. Jest ochydne
Domyślam się, ze potrzebuję jakiejś skórki, ale skąd ją wziąć???
Interesuje mnie cos w stylu skórki classic czyli, żeby GG7 wyglądało jak stare, dobre GG6: stare ikonki, stare okienka itd.
Wie może ktoś, skąd pobrać taka klasyczną skórkę???
Wczoraj zrobiłem formata, zainstalowałem nowe GG i... przeraziłem się. Jest ochydne
Domyślam się, ze potrzebuję jakiejś skórki, ale skąd ją wziąć???
Interesuje mnie cos w stylu skórki classic czyli, żeby GG7 wyglądało jak stare, dobre GG6: stare ikonki, stare okienka itd.
Wie może ktoś, skąd pobrać taka klasyczną skórkę???