logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Montaż alarmu Freeway i zamka Phantom w Skodzie Felicji 1.6LX - schematy?

apac2 30 Gru 2005 19:54 2289 3
  • #1 2131529
    apac2
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witajcie potrzebuje pomocy w zamontowaniu tego alarmu w SKODZIE Felicji 1,6LX niekumam co znaczy na schemacie drzwi - i drzwi + i oco chodzi z 2 i 3 kanałem jeśli trzeba to podłączy cto gdzie może ktoś posiada jakiś opis dla poczatkującego
  • #2 2135308
    wloc
    Poziom 34  
    Posty: 2356
    Pomógł: 189
    Ocena: 528
    drzwi -to znaczy że lampka w środku zapala się po podaniu minusa i tak jest w felci a +że sterowanie plusem tego niepodłączasz kanał2i3 to znaczy że możesz wysterować sobie np domykanie szyb lub otwarcie samego bagażnika
  • #3 2374903
    koszynek
    Poziom 12  
    Posty: 21
    Pomógł: 1
    Ocena: 23
    Witam serdecznie nie będę zakładał kolejnego tematu tylko podłącze się do tego:Mam taki problem zakupiłem alarm (może nie najlepszy)Freeway i mam problem z fabrycznym centralnym zamkiem tam jest potrzebny do zamykania stały +12V dla centralki i taki sygnał wychodzi z fabrycznego alarmu,niestety do fabrycznego nie posiadam pilotów i zmuszony jestem go wymienić.Czy istnieje jakas sztuczka przy pomocy ktorej mógłbym podłączyć mój nieszczęsny centralny zamek.Przekaźnik lub inny sposób.Pozdrawiam.
  • #4 2381115
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
REKLAMA