Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Siemens Gigaset baza- 3010 pocket słuchawka- 3000 pocket

03 Sty 2006 20:18 3932 11
  • Poziom 2  
    szukam pomocy, dostałam ten telefon.
    Po podłączeniu można dodzwonić się do mnie bez względu na to, czy słuchawka jest w bazie, czy nie, słyszę sygnał dzwonka i rozmawiam normalnie, jednak, gdy nacisnę przycisk "zielona słuchawka" nie ma sygnału i nie mogę wykonać żadnych telefonów :cry:
    inne przyciski działają normalnie... Ratunku:!:
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 32  
    Opisz :
    - jakie są teraz piktogramy na wyświetlaczu ?
    - czy naciśnięciu klawisza "Zielonej słuchawki" słychać potwierdzające piknięcie ?
    - czy po naciśnięciu "Zielonej słuchawki" są jakieś zmiany na wyświetlaczu i jakie ?

Pzdr.
  • Poziom 2  
    na wyświetlaczu jest ikonka baterii, napis " Base 1 Handset vol. 3" ikonka do ksiązki tel., a po prawej stronie ikonka z dwiema strzałkami, a następnie ikonka z "INT". nie reaguje Zielona słuchawka i przycisk pod dwiema strzałkami (potrzebny do zatwierdzenia niektórych funkcji). nie ma żadnych zmian po naciśnięciu, ani żadnego sygnału :cry:

dzięki za zainteresowanie..

pozdro
  • Pomocny post
    Poziom 32  
    Nie wiem jak inni , ale ja w przypadku jakichkolwiek problemów z wybieraniem numerów czy niewłaściwym reagowaniem słuchawki na naciskane przyciski , zawsze rozbieram słuchawkę i czyszczę izopropanolem tak klawiaturę ( oczywiście z umiarem, aby nie zedrzeć warstwy przewodzącej ) jak i płytkę słuchawki . W ten sposób eliminuję najczęstszą i najtańszą usterkę . Jeśli Ci to nie pomoże to mogą być poważniejsze kłopoty ... czego mało doświadczonym nie życzę .

Pzdr.
  • Poziom 2  
    tylko jest mały problem... nie wiem, jak rozebrać tą słuchawkę... ?
  • Poziom 11  
    no właśnie - jak rozebrać tą słuchawkę ??
  • Specjalista od telefonów
    Rozbiórka tych słuchawek to odpowiedż na pytanie-jak rozmnażają sie jeże -OSTROŻNIE!
    G3000 pocket to G2000 pocket.
    Zaczynasz od dołu słuchawki-tam są dwa zaczepy,potem boczki-symetrycznie z obu stron. Obejrzyj dokładnie pod lupa to znajdziesz sposób. A jak otworzysz to się zdziwisz- dwuwarstwa folia metalizowania.
    NIewiele zdziałasz.
    WW
  • Poziom 11  
    do mojej głowy wtargnęła się pomyłka - mam nie pocketa a classic :]
  • Poziom 32  
    Tym lepiej dla Ciebie . Kiedyś wrzucałem zdjęcia słuchawki 3000 , poszukaj . Generalnie jest tak jak radzi Wojtek - najpierw dół , potem do góry .

Pzdr.
    No i te jeże-rób tak jak one.
    Polecam starą karte kredytowa jako ustrojstwo do otwierania....jedziesz ukośnie od dołu do góry. Aż do otworów na zaczep słuchawki. I tu nie ma mocnych ..musisz coś połamać... przynajmniej za pierwszym razem.
    WW
  • Poziom 11  
    Ma ktoś zdjęcie (schemat) jak otworzyć tę słuchawkę?
    No to poszukaj w google. Jest .
    Gigaset +opener