Cześć
Od niedawna mam problem z komputerem, gdy komp jest w stanie spoczynku (wylaczony) przez kilka godzin przy wlaczaniu systemu zawsze wyskakuje mi taka ladna niebieskia strona z napisami ze wystapil powazny blad , jezeli to pierwszy raz to zresetuj kompa ,jezeli pojawia sie to ktorys raz z rzedu to sprawdz czy masz zainstalowany dobrze sprzet (instalowalem tak jak zawsze ,a nigdy nie mialem problemu) , wylacz buforowanie systemu bios i jeszcze jakies kody bledu.Na forum wyczytalem zeby zmienic to:
system bios cechable
video bios cechable
video bios shadow
Ale to nic nie pomoglo gdy wylaczylem te opcje,a teraz mi do tego wyskakuje przy wlaczaniu na tej niebieskiej stronie "Bad system config info"
Nie znam sie za bardzo na komputerach ale troche dziwne to ze jakbym teraz uruchomil komputer od nowa to wszystko bedzie ok ,ale juz rano to przywita mnie wyzej wspomniana niebieska strona.Jezeli spotkal sie ktos z tym problemem lub ma jakis pomysl to prosze o porady , mam Everesta, wiec moge w ramach pomocy podac parametry kompa, z gory dziekuje za pomoc.
Od niedawna mam problem z komputerem, gdy komp jest w stanie spoczynku (wylaczony) przez kilka godzin przy wlaczaniu systemu zawsze wyskakuje mi taka ladna niebieskia strona z napisami ze wystapil powazny blad , jezeli to pierwszy raz to zresetuj kompa ,jezeli pojawia sie to ktorys raz z rzedu to sprawdz czy masz zainstalowany dobrze sprzet (instalowalem tak jak zawsze ,a nigdy nie mialem problemu) , wylacz buforowanie systemu bios i jeszcze jakies kody bledu.Na forum wyczytalem zeby zmienic to:
system bios cechable
video bios cechable
video bios shadow
Ale to nic nie pomoglo gdy wylaczylem te opcje,a teraz mi do tego wyskakuje przy wlaczaniu na tej niebieskiej stronie "Bad system config info"
Nie znam sie za bardzo na komputerach ale troche dziwne to ze jakbym teraz uruchomil komputer od nowa to wszystko bedzie ok ,ale juz rano to przywita mnie wyzej wspomniana niebieska strona.Jezeli spotkal sie ktos z tym problemem lub ma jakis pomysl to prosze o porady , mam Everesta, wiec moge w ramach pomocy podac parametry kompa, z gory dziekuje za pomoc.