#1 2146141 04 Sty 2006 18:02 papikg12 papikg12 Poziom 11 Posty: 18 Ocena: 1 Autor tematu Post #1 2146141 04 Sty 2006 18:02 No właśnie jak w temacie,mam problem bo popsuł mi sie programator a ja nie wiem jak go odkręcić pomocy!!
Pomocny post #2 2146364 04 Sty 2006 19:10 PS 663S BIO PS 663S BIO Poziom 31 Posty: 2274 Pomógł: 137 Ocena: 189 Pomocny post Post #2 2146364 04 Sty 2006 19:10 Zdjąć pokrętło programatora zakładane na wcisk, odkręcić wkręty mocujące znajdujące się pod pokrętłem i wyjąć go górą
#3 2146406 04 Sty 2006 19:25 papikg12 papikg12 Poziom 11 Posty: 18 Ocena: 1 Autor tematu Post #3 2146406 04 Sty 2006 19:25 dzieki ci bardzo caly dzien nad tym myslalem jak to sciagnac