600zl to duzo bardzo za instalacje zwlaszcza ze karta+dobra antena z kablem to 400zl max, a mozna jeszcze taniej abonament nie jest wygorowany
ale jesli masz dookola wiecej chetnych na internet to pomyslcie sami o polpaku
wyjdzie wam taniej i bedzie tylko dla was
a moze jeszcze odnosnie jakosci
jezeli punkt dostepoowy (AP) jest dobrze od Ciebie widoczny tzn brak fizycznych przeszkod zaslaniajacych widocznosc anteny (drzewa bloki kominy) to przy dobrej antenie kierunkowej bedzie dobrze chodzilo warunek ze anteny AP beda o dobrych parametrach, ptaszki lubia usiasc na antenkach to jest minus

no i u sibie zauwazylem ze przy maluszkach ze starym modulem zaplonowym chwilowo spada jakos lacza jak cos takiego przejezdza, wiec sprawdz czy nie ma jakiegos zrodla zaklocen w twoich okolicach zanim to wyprobujesz.
Kolejna sprawa to umiejscowienie anteny, zasada widocznosci anten priorytetowa ale dochodzi jeszcze dlugosc przewodu H155 do 10metrow pozniej juz tylko H1000 ale troche to kosztuje.
zajrzyj na www.siecibezprzewodowe.com maja tanie anteny karty sieciowe poszukaj na allegro polecam d-linka na usb model 270,
to chyba na tyle