Witam,
szukam schematu do monitora Compaq TFT8000 - Usterka:monitor sie wlancza,obraz jest ale mleczny i przesuniety w lewa strone OSD nie dziala.moze ktos ma jakis pomysl?
Bede wdzieczny jezeli ktos cokolwiek bedzie miał o tym monitorze.
pozdrawiam
szukam schematu do monitora Compaq TFT8000 - Usterka:monitor sie wlancza,obraz jest ale mleczny i przesuniety w lewa strone OSD nie dziala.moze ktos ma jakis pomysl?
Bede wdzieczny jezeli ktos cokolwiek bedzie miał o tym monitorze.
pozdrawiam