Witam,
Mam problem z monitorkiem LCD COMPAQ TFT8000 jego usterka polega na tym że w trybie DOS i w rozdzielczości 1024x768 lub poniżej obraz zaczyna się rwać i falować im niższa rozdzielczość tym bardziej obraz staje się porwany i z falowany, zachowuje się tak jak by wysiadała synchronizacja pionowa???.
W Windows przy rozdzielczości Pulpitu 1152x864 i różnych odświerzaniach obraz jest OK.
Z góry dziękuje za wszelką pomoc mi udzieloną w tej sprawie.
pozdrawiam


Mam problem z monitorkiem LCD COMPAQ TFT8000 jego usterka polega na tym że w trybie DOS i w rozdzielczości 1024x768 lub poniżej obraz zaczyna się rwać i falować im niższa rozdzielczość tym bardziej obraz staje się porwany i z falowany, zachowuje się tak jak by wysiadała synchronizacja pionowa???.
W Windows przy rozdzielczości Pulpitu 1152x864 i różnych odświerzaniach obraz jest OK.
Z góry dziękuje za wszelką pomoc mi udzieloną w tej sprawie.
pozdrawiam