Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes 124 1988r ogrzewanie od strony pasarzera

06 Sty 2006 11:33 2256 6
  • Poziom 16  
    Witam mam pytanie dotyczące ogrzewania od strony pasażera bo mercedes posiada ogrzewanie prawej i lewej strony auta a od kierowcy paruje mi cały czas szyba bo słabo dmucha tam ciepłem jak dam nawet na wyloty z deski rozdzielczej dmucha tak minimalnie ciepłem a od strony kierowcy to grzeje pieknie nawet jesli chodzi o dmuchanie wentylatora yo jest tam słabsze i teraz sie zastanawiam czy jest padniety zawór od strony pasażera i niegrzeje jedna czesc chłodniczki czy cos ie nieotwiera i niepuszca ciepłego powietrza czy nawet to i to jak ktos miał taki przypadek to niech go opisze i co dokonał zeby go usunąc Pozdrawiam
  • Spec od samochodów
    Wymień zawór.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    ja miałem to samo.wymieniłem zawór i jest dobrze.pozdro.
  • Poziom 16  
    a da sie sprawdzic jakos ten zawór czy to on jest uszkodzony? a moge tak sprawdzic ze dam oba pokretła w kabinie na max ciepło to wtedy te zawory są max otwarte i na tym na którym wąz dalej bedzie zimny to oznacza ze jest z nim cos nie tak? a da sie sprwadzic kostki co idą do tych zaworów moze cos w centralce w kabinie jest nie tak moze ona cos niesteruje zaworem czy cos takiego? jesli ma ktos pomysł jak to jeszcze posprawdzac to chetnie wysłucham:D dzieki
  • spec od auto-elektro
    jak sciagniesz wtyczki to powinno grzac na max jak nie to zawor
  • Poziom 20  
    Zrób sobie przyżąd specjalny z dwóch żarówek i obserwuj. Gerri o tym pisał.
  • Poziom 16  
    to bede próbował najpierw sprawdze z tym odłączeniem zaworów Pozdrawiam