Zainstaluj sterowniki z poniższego linku - później podłącz telefon za pomocą przewodu USB (napewno działa oryginalny przewód dostarczany wraz z telefonem)... Samsungi instalują się jako modem przypisany do portu COM. Po podłączeniu telefonu - panel sterowania/modemy i tam możesz sprawdzić pod jakim COMem jest Twój samsung - później wystarczy wybrać ten port w NSDONGLE (szukaj w google) i wszystko chodzi... GET INFO -UNLOCK