Mam taką słuchawkę do locka i nie mam pojęcia czym można to zrobić. Kabel pasuje od E 810 to wiem ale nic więcej, jeżeli ktoś wie to proszę o odpowiedź.
pozdr
smoka robi tez ns dongle + kabel 500USB.
mam pytanie o dogrywanie jezyka czy pod ns dongle mozna dograc,bo przy moim ver3.11.8 okienka WRITE FLASH i SERVICE JOB sa nieatywne!
czy ktos moze robil juz zv10 na tym boxie?
i czy mozna polski,litewski i ukrainski dograc?!
z pomocy wyglada ze nie,a czyms innym?