Witam! Otoz jak w temacie potrzebuje opisu wyprowadzen tego wzmacniacza operacyjnego.Kupilem taki poniewaz w tradycyjnej "plaskiej" obudowie nie bylo.... Nie mialem z takim typem ukladu jeszcze stycznosci....Jeszcze jedno jak te wyprowadzenia maja sie do wyprowadzen w obudowie plaskiej.... Czy numery nozek pokrywaja sie z modelem w tradycyjnej obudowie poniewaz posiadam aplikacje pod ta zwykla wersje 741... Dziekuje za wszelka odpowiedz......Pozdrawiam