logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

MAA741C w okrągłej obudowie... Potrzebny opis wyprowadzen.

peugeot81 06 Sty 2006 18:47 2560 3
REKLAMA
  • #1 2153254
    peugeot81
    Poziom 15  
    Posty: 209
    Pomógł: 1
    Ocena: 60
    Witam! Otoz jak w temacie potrzebuje opisu wyprowadzen tego wzmacniacza operacyjnego.Kupilem taki poniewaz w tradycyjnej "plaskiej" obudowie nie bylo.... Nie mialem z takim typem ukladu jeszcze stycznosci....Jeszcze jedno jak te wyprowadzenia maja sie do wyprowadzen w obudowie plaskiej.... Czy numery nozek pokrywaja sie z modelem w tradycyjnej obudowie poniewaz posiadam aplikacje pod ta zwykla wersje 741... Dziekuje za wszelka odpowiedz......Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 2153497
    marck1
    Serwisant RTV
    Posty: 4597
    Pomógł: 768
    Ocena: 772
    Masz na pw.
  • REKLAMA
  • #3 2154871
    peugeot81
    Poziom 15  
    Posty: 209
    Pomógł: 1
    Ocena: 60
    Dzieki wielkie marck1 !!!! Mam jeszcze takie pytanko czy oznaczenia nozek odpowiadaja oznaczeniom zwyklej plaskiej wersji tego ukladu?????
REKLAMA