witam
w szkole dostalem dodatkowe zadanie specjalne
mianowicie zdubowac wzmacniacz operacyjny ! i za chwile mi dodal prof. ze bez stosowania ukladow
wiec znalalzme schemat wewnetrzny ukladu µA741
y tylko skad wziasc opisy jakie to maja byc tranzystory i rezystory jakis opis albo cos... ?
Rady:
- dbaj o styl swojej wypowiedzi
- nie popełniaj błędów
- nie zaniżaj poziomu elektroda.pl
Dziękujemy! [h]
w szkole dostalem dodatkowe zadanie specjalne
mianowicie zdubowac wzmacniacz operacyjny ! i za chwile mi dodal prof. ze bez stosowania ukladow
wiec znalalzme schemat wewnetrzny ukladu µA741
y tylko skad wziasc opisy jakie to maja byc tranzystory i rezystory jakis opis albo cos... ?
Rady:
- dbaj o styl swojej wypowiedzi
- nie popełniaj błędów
- nie zaniżaj poziomu elektroda.pl
Dziękujemy! [h]