Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hasło - zapomniałem hasło do swojej skrzynki email, chciałbym je odczytać

07 Sty 2006 10:12 1203 6
  • Poziom 15  
    zapomnialem hasło do swojej skrzynki email. chcialbym je odczytac

Mam Opere, kiedys je wpisałem i od tamtej pory posługiwalem sie skrotem klawiszy Ctrl + Enter i komputer automatycznie mi wpisywal to haslo i sie logował.

Co mam zrobic zeby to haslo odczytac, w dalszym ciagu mam opere, i tylko przez nia moge wejsc na skrzynke email
  • Poziom 23  
    Wiesz co... i tu jest twój błąd na komputerze3 było hasło do twojego maila i najprawdopodobniej ktoś ci się włamał do kompa i ukradł sobie te hasło i zmienił na inne... :/ napisz do portalu na którym jest email może oni ci coś pomogą...
    Pozdrawiam!

Moderowany przez jankolo:

następne pisanie na forum streszczenia powieści sensacyjnej zostanie nagrodzone ostrzeżeniem

• Poziom 16  
    Witam

Z tego co piszesz to Opera ma u siebie zakodowane hasło więc możesz wchodzić na pocztę. Zaloguj się więc i w opcjach poczty zmień haslo na inne.

Pozdrawiam.
  • Poziom 15  
    nie moge zmienic hasla na poczcie nie znajac aktualnego

Dodano po 1 [minuty]:

a propo, dowiedzialem sie ze jest plik na moim kompie
    gdzies w folderze OPERY
    w ktorym jest zapisane to hasło, i chcialbym si edowiedziec ktory to plik i w jakim programie go odczytac
  • Spec od komputerów
    Hasło ktore opera zapamietuje jest zaszyfrowane.
    Napisz maila z tego konta do adminstratora serwera poczty, zeby usuna tobie haslo, i wpisal jakies inne tymczasowe, na ktore zalogujesz sie na www i zmienisz.
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    wand.dat - zapisane nazwy użytkownika i hasła

http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=109407

http://nontroppo.org/wiki/Skryptozakladki#forms

I teraz tak:
    1. Wchodzisz na stronę, która wymaga hasła
    2. Naciskasz CTRL+Enter
    3. I szybko ESC tak aby zatrzymało się z włączonymi gwiazdkami
    4. Przechodzisz pod 3 link i chwytasz przycisk podgląd hasła i przeciągasz na panel z gwiazdkami.
    5. I tam pojawia się okienko z hasłem. Sprawdzone.
    A jak wogóle ci wcieło hasło to sam trochę pogoogluj bo mi zajęło to 5 min i zrobiłem to tylko dlatego, że sam mam Operę i byłem ciekawy.
  • Poziom 15  
    wilekie dzieki DECKARD