Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z Hot Birdem

07 Sty 2006 15:38 1587 1
  • Poziom 1  
    To jest mój pierwszy raz na forum, więc nie krzywcie się na mnie :).
    Mam zamontowane na domku dwie anteny satelitarne jedną okrągłą, drugą jajowatą. Okrągła ma ustawioną zadowalającą Astrę (z jakimś większym zakresem stacji) i jej nie ruszam, nie wiem jaka to jest i jak mogę się dowiedzieć, jak to sprawdzić?? Ale problem jest innego typu - mianowicie druga antena ta jajowata (ma jedno uwypuklenie w górnej połówce czaszy) nie wiem czy w czymś to przeszkadza ale mówię i nie wiem jak się to stało?? :( I ta czasza wiem w którym miejscu ma ustawioną inną Astrę ale chodzi mi o to jak na tej antenie znaleźć mam Hot Birda?? Konwerter w tej jajowatej na której poszukuję HB jest świeżo kupiony ma może 2 miesiące ale nic się z nim "złego" nie działo :), a poza tym Astra na nim ładnie odbiera. Jak ktoś wie jak w warunkach domowych doszukać się tego HB to proszę o jakieś wskazówki. Dzięki z góry!! :)
  • Poziom 35  
    jeżeli masz ustawioną astre19,2E to ustaw na tunerze hotbirda , przesuń antene o około 6 cm(na wysokości konwertera) w prawo i wtym miejscu powinieneś miec HB.TO jest najprostsza wskazówka jak znaleść HB bez miernika w warunkach domowych
    a jaką masz astre znajdziesz w ustawieniach dekodera (edycja satelity).Jeżeli nie wyświetla Ci na tv przy zmienie kanałów.