Czesc.Gram w zespole muzycznym ,potrzebuje kupic sprzet naglasniajacy
bardzo dobry,ponad przecietny o mocy 2.000 W na strone.
Mieszkam w Chicago mam dostep do calej gamy dobrego naglosnienia
co wybrac kolumny actywne np.Mackie SA1232 i subwoofer actywny SWA1801
czy moze Yorkville U15B i subbwofer LS800P
nalezy pamietac ze ma to byc sprzet przenosny jak najmniej uciazliwy w transporcie nie moga to byc skrzynie po 150 kg.
a moze szukac zupelnie inne firmy .Chodzi mi oto aby dzwiek byl ponad przecietny bas musi walic mocno aby poruszal watrobe a glosniki wysokotonowe musz tak pracowac ze plaby z zebow wypadaja.
To oczywiscie zarty ,ale jesli mozecie to pomozcie .
Obecnie gram na Bose 802 seria II 4 sztuki plus subwoofery 2 sztuki
Bose 302 oczywiscie crossover Bose i dwie koncowki mocy Crown.
Chetnie to komus sprzedam sprzet jest sprawny w 100%
ale za slaby jest dobry na sale dla 250 osob.
Potrzebuje mocniejsze naglosnienie.
Dzieki.Czekam na informacje
bardzo dobry,ponad przecietny o mocy 2.000 W na strone.
Mieszkam w Chicago mam dostep do calej gamy dobrego naglosnienia
co wybrac kolumny actywne np.Mackie SA1232 i subwoofer actywny SWA1801
czy moze Yorkville U15B i subbwofer LS800P
nalezy pamietac ze ma to byc sprzet przenosny jak najmniej uciazliwy w transporcie nie moga to byc skrzynie po 150 kg.
a moze szukac zupelnie inne firmy .Chodzi mi oto aby dzwiek byl ponad przecietny bas musi walic mocno aby poruszal watrobe a glosniki wysokotonowe musz tak pracowac ze plaby z zebow wypadaja.
To oczywiscie zarty ,ale jesli mozecie to pomozcie .
Obecnie gram na Bose 802 seria II 4 sztuki plus subwoofery 2 sztuki
Bose 302 oczywiscie crossover Bose i dwie koncowki mocy Crown.
Chetnie to komus sprzedam sprzet jest sprawny w 100%
ale za slaby jest dobry na sale dla 250 osob.
Potrzebuje mocniejsze naglosnienie.
Dzieki.Czekam na informacje