Witam wszystkich i pozdrawiam.
Cykl prania przebiega normalnie (ostatnio wymieniałem programator)
Przy normalnych obrotach prawo lewo silnik się nagrzewa gdy dochodzi do wirowania zaczyna wirować i po chwili staje jakby nie miał mocy następnie próbuje jeszcze raz i to samo. Czytałem wcześniej że to może być kondensator ale niedawno też go wymieniałem jakieś miesiąc temu. Pomocy z góry dziękuję.
Cykl prania przebiega normalnie (ostatnio wymieniałem programator)
Przy normalnych obrotach prawo lewo silnik się nagrzewa gdy dochodzi do wirowania zaczyna wirować i po chwili staje jakby nie miał mocy następnie próbuje jeszcze raz i to samo. Czytałem wcześniej że to może być kondensator ale niedawno też go wymieniałem jakieś miesiąc temu. Pomocy z góry dziękuję.