#1 2159127 08 Sty 2006 14:18 lisos lisos Poziom 22 Posty: 791 Pomógł: 21 Ocena: 98 Autor tematu Post #1 2159127 08 Sty 2006 14:18 z ciekawości pytam jak realizowane jest przełączanie-elektronicznie czy mechanicznie, może ktoś sekcje robił?
#2 2159147 08 Sty 2006 14:24 lechoo lechoo Poziom 39 Posty: 5161 Pomógł: 377 Ocena: 546 Pomocny post? (0) Post #2 2159147 08 Sty 2006 14:24 Sygnał w.cz. przełączany jest przez diody PIN, zaś zasilanie konwerterów przez zwykłe tranzystory.