logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Czy użycie diseqa nie odbije się na odbieranym sygnale?

Wojtek_Krz 22 Lis 2006 11:35 1056 2
REKLAMA
  • #1 3250506
    Wojtek_Krz
    Poziom 2  
    Posty: 2
    przeglądając diseq-i na allegro zauważyłem że mają dość duże tłumienie sygnału bo 3db w porównaniu do konwertera 0,2db to aż 15 razy więcej, chciałbym wiedzieć czy użcyie takiego diseqa nie odbije się negatywnie na odbieranym sygnale i jakość obrazu

    P.S. co myślicie o tym zestawie? http://allegro.pl/item144118188_konwerter_philips_zez_diseq_wtyki_tanio_.html
  • REKLAMA
  • #2 3251074
    pajo21
    Poziom 35  
    Posty: 2257
    Pomógł: 259
    Ocena: 173
    0,2db to są szumy nie tłumienie.
    disecqi nie wpływają na jakość sygnału.
    Nie kupował bym używanego konwertera i disecqa w dodatku na allegro.
    Nie wiadomo ile pochodzi konwerter i jak się bedzie zachowywał diseqc z twoim tunerem.
  • #3 3251077
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
REKLAMA