przeglądając diseq-i na allegro zauważyłem że mają dość duże tłumienie sygnału bo 3db w porównaniu do konwertera 0,2db to aż 15 razy więcej, chciałbym wiedzieć czy użcyie takiego diseqa nie odbije się negatywnie na odbieranym sygnale i jakość obrazu
P.S. co myślicie o tym zestawie? http://allegro.pl/item144118188_konwerter_philips_zez_diseq_wtyki_tanio_.html
P.S. co myślicie o tym zestawie? http://allegro.pl/item144118188_konwerter_philips_zez_diseq_wtyki_tanio_.html