Mam DVD razem z Video. Kupowałam je bo miało czytać napisy dVIX. Okazuje się, że płyty nagrane na komputer odtwarza ale napisów nie wyświela, i to obojetnie czy napisy są wklejone w obraz ( czasem na kompie tak jest) że trzeba wyłączyć napisy bo się dublują, ani nie pokazuje otwórz napisy. Już próbowałam zamieniac i mieszać w ustawieniach ale niestety nic z tego, Dodam że tata ma zwykłe DVD Manta i jemu odtwarza napisy i to te które u mnie się nie pokazują.
jak wchodzę u siebie w ustawienia jak coś o kodeku czy coś takiego że jest zainstalowany, więc czemu jest coś takiego??. W sumie kupiłam to dvd WŁASNIE PO TO I TU TAKIE ROZCZAROWANIE, a może jednak ktoś z was wpadnie na pomysł czemu i będzie potrafił mi pomóc.
Dorota
jak wchodzę u siebie w ustawienia jak coś o kodeku czy coś takiego że jest zainstalowany, więc czemu jest coś takiego??. W sumie kupiłam to dvd WŁASNIE PO TO I TU TAKIE ROZCZAROWANIE, a może jednak ktoś z was wpadnie na pomysł czemu i będzie potrafił mi pomóc.
Dorota