Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kość smd HCS200 /sn (alarm predator)-szukam wyprowadzeń

senso 08 Jan 2006 18:36 7739 9
    senso
    Level 20  
    problem jak wyżej,wujek dał mi pilota od poldka z alarmem PREDATOR.Piloty padły po kilku latach niemal jednocześnie.Dziwne jest to że jak wiadomo pilotów uzywa się z reguły tak długo jak starcza bateria.Potem bierze się zapasowy a jak jest czas to się wymienia baterię w tamtym drugim.A tu po zmianie pilota troche pochodził i zonk.Piloty nie potwierdzają wcisniecia przycisków,nie błyska led.Stan baterii i zasilania bdb brak zimnych lutów czy braku styku.Co padło???Układ HCS200 tranzystorek sterujący czy kwarc???Dlatego potrzebne mi są wyprowadzenia tych nóżek.
    pozdro
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    elektryk
    Level 42  
    A strona producenta układu nie działa?
    senso
    Level 20  
    Wielkie dzieki,teraz już sobie poradze
    pozdro senso
    BOGKUP
    Level 16  
    Witam
    Mam ten sam problem ,chociaż nieco inny,w jednym dioda zaczęła świecić ciągle ,w drugim niby działa i mruga ,ale brak reakcji .
    Podejrzewam ,że to też te scalaki , czy masz jakiś namiar na to badziewie?,napisz jak rozwiazałeś ten problem .
    tandream
    Level 1  
    Błagam o pomoc !
    Nie chcę wywalać pieniędzy na nowy system - układ HCS200 jest do kupienia za grosze. Mam ten sam problem, tzn. w obydwu pilotach dioda świeci się non-stop, wciskanie przycisków nic nie daje. Znajomi alarmiarze twierdzą że to układ padł. Czy samo przelutowanie i wkodowanie do Alcatraz AC 301 HC small wg. instrukcji wystarczy aby pracowały, czy jednak muszę mieć oryginalne piloty bo słyszałem że potrzebny jest jakiś kod producencki. Nie ma wyjścia ? :(

pozdrawiam
    elektryk
    Level 42  
    Potrzebny kod producenta, znając ten kod możesz wytworzyć sobie dowolny pilot do dowolnego alarmu podłuchując transmisje więc raczej producent go nie udostępni.
    crocs
    Level 16  
    Witam
    Mam podobny problem z pilotami na HCS200/SN (do TICO). Oba piloty zachowują się podobnie, tzn. LED-y świecą cały czas, z tym, że jednym z nich coś tam jeszcze można załączyć.
    Co zrobić z tym fantem? CZy samemu można zaradzić?
    mecheł
    Level 11  
    pwie mi ktos jak wyglada sprzet to programowania scalaczka HCS200 i czy mozna go jakos zrobic samodzielnie mile widziany schemat i instrokcja :)
    persching1
    Level 10  
    z tego co widzialem na stronce producenta to układ kupuje sie juz zaprogramowany a w pilocie tylko sie przerywa odpowiednie sciezki(jak masz stary pilot to juz sa przerwane) w ten sposób wytwarza sie unikatowy kod do danego alarmu.