Miałam wykorzystując przerzutniki asynchroniczne RS zaprojektować układ działający zgodnie z podanym grafem:
Rozpisałam funkcje dla poszczególnych wejść R I S:
S1=x2'Q2
R1=x2Q2'
S2=x2'Q1'
R2=x1Q1
Y1=Q1
Y2=Q2
i skleciłam z tego coś takiego:
no i nijak z tego nie wychodzi mi zadany graf przejść i wyjść:
Nie wiem, gdzie popełniłam błąd. Proszę o wszystkie sugestie
Rozpisałam funkcje dla poszczególnych wejść R I S:
S1=x2'Q2
R1=x2Q2'
S2=x2'Q1'
R2=x1Q1
Y1=Q1
Y2=Q2
i skleciłam z tego coś takiego:
no i nijak z tego nie wychodzi mi zadany graf przejść i wyjść:
Nie wiem, gdzie popełniłam błąd. Proszę o wszystkie sugestie