mam monitor lcd 15 cali ma na matrycy kilka szarych plam -- prawdopodobnie odkształcenia po dociśnięciu palców do matrycy
w jaki sposób można je usunąć folia na matrycy nie jest uszkodzona
gdzieś znalazłem informacje że nagrzewnicą podgrzać matryce
czy ktoś to próbował lub ma inne informacje
za pomoc z góry dziękuje
w jaki sposób można je usunąć folia na matrycy nie jest uszkodzona
gdzieś znalazłem informacje że nagrzewnicą podgrzać matryce
czy ktoś to próbował lub ma inne informacje
za pomoc z góry dziękuje