Koledzy trzeba mi pomóc!! telewizor universum FT7103 stereo już trochę leciwy w czym problem od niedawna znikają programy raz są raz ich nie ma jedynka jest wciąż na kanale 24 natomiast dwójka kanał 41, tvn kanał 31, polsat kanał 56 znikają po około minucie pracy najczęściej polsat czyli najwyższy kanał na obrazie pojawiają się zakłócenia i po chwili znika aby wrócił trzeba ponownie włączyć telewizor ale pojawi się tylko na chwilę o dziwo jedynka jest cały czas i nie znika czsami tylko pojawiają się małe zakłócenia na tle obrazu ale po chwili ustępują sprawdziłem głowicę i napięcia zasilające są ok ogólnie odbiornik pracuje dobrze tylko na niskich kanałach, czy może ktoś miał coś takiego ? przejżałem cały odbiornik pod względem zimnych lutów co o tym myślicie ?