Mam pralke tej firmy z okolo 2000r po 5 latach uzytkowania teraz mam problem jak robie pranie ustawiam np na zwykle pranie to pralka wezmie wode troszke pruszku i po sprawie. Praktycznie w ogole nie robi prania. nie wiem co jest byl gosciu z serwisu i mowi mi ze to programator czy ma nepwno racje ???????