Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

lexmark x7170 reset

tower 12 Jan 2006 10:53 1753 0
    tower
    Level 13  
    witam!!
    mam urzadzenie lexmarka jw. i naboj 18c0032 dostalem od kumpla z pracy pusty zaschniety udroznilem go i napelnilem juz chyba z 15 razy drukuje nadal wysmienicie ale jeden problem utrudniajacy ekploatacje jest
    tzn nie wiem jak resetowac w nim chip zliczajacy przez to nie wiem ile mam tuszu w kartridzu i nie iwiem kiedy napelniac zanim sie wyczerpie
    whodzi do niego 24 ml wiec co jakis czas po prostu 10 dolewam i nie dopuszczam do oproznienia ale czy nie da sie jakos wykasowac tego chipa w lexmarkach nr 32/34

i mam jeszcze pytanie odnosnie tuszu kupilem do teg napboju pol roku temu tusz visiontech sellsys z allegro i drukuje wysmienicie jak orginal w zasadzie i nie zasycha(przez wakacje nie urzywalem drukarki przez miesiac) ale troche mnie jego cena dziwi bo kosztuje teraz ok 36 za 0,5 litra pigmentu i zastanawiam sie czy nie jest czasem chrzczony przez sprzedawce jak kupowalem go za 45 zlotych to raczej wyglada na gesty nie rozrobiony(zaczernienie druku takie jak na oryginanym naboju wiec chyba ok)
    moze jakies inne tusze polecicie nie wiem sam co robic bo musze wlasnie kupic z pol litra tuszu

i moje ostatnie pytanie jak w kolorowym napboju ktory ma dysze 3 i 10 pikolitrow sprawdzic droznosc tych malych i durzych dysz oddzielnie bo autotest drukuje tylko szerokie kolorowe pasy

kiedys mialem z45 i tam wystarczylo w odpowiedniej sekwencji nacisnac zasilanie i drukowal test kolejnych sekcji dysz w naboju czy w nowych urzadzeniach lexmarka jest takie cos??