Witam, mam radio Kenwood KDC-4080R i jest z nim taki problem ze radio po podlaczeniu nie ma podswietlania na panelu, na wyswietlaczu LCD widac wszystko pod katem, radio gra i klawiatura dziala, sprawdzilem diody i łączność panel-plyta glowna i jest ok. Co to moze byc ? Procesor w panelu czy moze cos na plycie glownej?