Witam.jestem tu nowy a więc proszę o wyrozumiałość.
Potrzebuję informacji(aktualnych) o sprzęcie do podziału DSL500-a na 8 osób.Jaki router,ap,i antenki.
To moja przyszła sieć:router ma być oddalony od AP-ka o 500m ,dalej z Ap-ka chciałem podłączyć trzy osoby Lan-em a następnie przekazać sygnał bezprzewodowo do następnych 5-ciu osób oddalonych jakieś 400 m.Zależy mi na sprzęcie z którym nie będe miał problemów.
Wiem że dwie osoby z tej sieci bedą dosyć często używały P2P(maniacy).
Myślałem o takich routerach : D-Link DI-634M,DGL-4300.
Chciałbym żeby to był sprzęt z górnej półki z dobrymi zabezpieczeniami.(żebym nie miał nieproszonych gości)
A i jeszcze jedno.Jak długie kable mogą być przy antenkach?Wszystkie antenki będą siebie widziały.
Z góry dziekuje.Pozdrawiam.
[/b]
Potrzebuję informacji(aktualnych) o sprzęcie do podziału DSL500-a na 8 osób.Jaki router,ap,i antenki.
To moja przyszła sieć:router ma być oddalony od AP-ka o 500m ,dalej z Ap-ka chciałem podłączyć trzy osoby Lan-em a następnie przekazać sygnał bezprzewodowo do następnych 5-ciu osób oddalonych jakieś 400 m.Zależy mi na sprzęcie z którym nie będe miał problemów.
Wiem że dwie osoby z tej sieci bedą dosyć często używały P2P(maniacy).
Myślałem o takich routerach : D-Link DI-634M,DGL-4300.
Chciałbym żeby to był sprzęt z górnej półki z dobrymi zabezpieczeniami.(żebym nie miał nieproszonych gości)
A i jeszcze jedno.Jak długie kable mogą być przy antenkach?Wszystkie antenki będą siebie widziały.
Z góry dziekuje.Pozdrawiam.
[/b]